Wednesday, July 30, 2014 9:01

HSYK Üye Adayları Belli Oldu – Tam Liste

Etiketler: ,
Posted by on Pazar, Ekim 3, 2010, 18:42
Bu Yazı GÜNDEM Kategorisinde ve 0 Yorum var.

Adli yargıda 172, idari yargıda 34 adaylık başvurusu kabul edildi

Adli Yargı Hakim ve Savcıları kesin aday listesi ve özgeçmiş metinleri

İdari Yargı Hakim ve Savcıları kesin aday listesi ve özgeçmiş metinleri

Adli ve İdari Yargıdan Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyeliği Seçimlerinde Adaylık Başvurusunda Bulunanların Tam Listesi

17 EKİM 2010 PAZAR GÜNÜ ADLİ YARGI HAKİM VE SAVCILARI ARASINDAN YAPILACAK HAKİMLER VE SAVCILAR YÜKSEK KURULU ÜYELİGİ SEÇİMLERİ İÇİN DÜZENLENEN GEÇİCİ ADAY LİSTESİ

 

S.N. SOYADI ADI SİCİL NO GÖREVİ

1 ABANOZ NURAL 24642 ANKARA 3. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ

2 ADALIOGLU METİN 22478 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

3 AGAR BESİM TAYFUN 29918 SAKARYA 1.SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

4 AKAY UGUR 24505 İZMİR 10.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ

5 AKBAS YAHYA KEMAL 32253 İZMİR 15. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

6 AKGÖKÇE TAMER 28294 KADIKÖY HAKİMİ

7 AKGÜNDÜZ GÜZİN 22028 İZMİR 3.SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

8 AKIN ALİ 34014 KAYSERİ HAKİMİ

9 AKSAKAL FERİDE 29199 DİDİM HAKİMİ

10 AKSOY AYHAN 23683 ANKARA 11. İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ

11 AKTAN AYSİM SEMA 22777 ANKARA 9. İS MAHKEMESİ HAKİMİ

12 ALTIPARMAK KENAN 20986 ANKARA ASLİYE 14.HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

13 ALTITAS İBRAHİM 21785 İZMİR 2. ÇOCUK AGIR CEZA MAHKEMESİ BASKANI

14 ARAS SEBAHATTİN 25113 ADANA 1. AGIR CEZA MAHKEMESİ BASKANI

15 ARSLAN ALP 34435 ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

16 ARSLAN CEMAL 27770 KARSIYAKA CUMHURİYET SAVCISI

17 ASAT ZAİM 29475 GEBZE 4. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

18 ASKAN MUSTAFA TURGUT 37069 AFYONKARAHİSAR HAKİMİ

19 ATABEKOGLU AHMET AZER 27581 ANKARA ASLİYE 6.TİCARET MAHKEMESİ BASKANI

20 ATAY ALİ 37309 MENEMEN 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

21 ATMACA MESUT 34365 TRABZON CUMHURİYET SAVCISI

22 AVAR CELAL 34283 ÜSKÜDAR CUMHURİYET SAVCISI

23 AYDIN İSMAİL 32479 EDİRNE HAKİMİ

24 AYDIN SÜLEYMAN 34052 BAKIRKÖY CUMHURİYET SAVCISI

25 AYDIN YAKUP 29921 SAMSUN CUMHURİYET SAVCISI

26 AYGÜN YÜKSEL 24493 KADIKÖY ASLİYE 4. HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

27 AZİZAGAOGLU BAHATTİN 33352 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

28 BAGARKASI MUSTAFA 30886 MANİSA 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

29 BASAR AYDIN 33326 BALIKESİR 2.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

30 BAYTEMİR ERDAL 30644 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

31 BESİKCİ CEVDET 33429 ESKİSEHİR CUMHURİYET SAVCISI

32 BETİN SELMA 36402 YARGITAY 12. HUKUK DAİRESİ TETKİK HAKİMİ

33 BİLALOGLU İBRAHİM BİLHAN 34161 ZONGULDAK CUMHURİYET SAVCISI

34 BİLGİN SERAP 29197 BURSA 3. AGIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ

35 BOYACI SEVGİ 29313 SİNCAN ASLİYE 2.HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

36 BUDAK LEVENT 30916 ADANA CUMHURİYET SAVCISI

37 CENGİZ ERTUNÇ 34648 HATAY CUMHURİYET SAVCISI

38 CİNOGLU ERCAN 33227 GEBZE AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ

39 ÇAKIR AYSEL 35311 BAKIRKÖY 26.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

40 ÇALISKAN FARUK 28204 İZMİR CUMHURİYET SAVCISI

41 ÇATAKLI SELAHATTİN 34054 GÖLBASI (ANKARA) CUMHURİYET SAVCISI

42 ÇETİNBİNİCİ HASAN COSKUN 22553 ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

43 DEMET VELİT 20281 BAKIRKÖY ASLİYE 10.HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

44 DEMİR MEHMET 28466 EYÜP CUMHURİYET SAVCISI

45 DEMİREL MURAT 24635 ADANA HAKİMİ

46 DENİZGÖÇER MEHMET TURAN 32467 ADANA CUMHURİYET SAVCISI

47 DOGAR BAYKARA ZEYNEP 27741 ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

48 DOGRU AKİF 29233 MERSİN ASLİYE 1.TİCARET MAHKEMESİ BASKANI

49 DÖNMEZ ATALAY 30935 BÜYÜKÇEKMECE HAKİMİ

50 DUMAN NURSİN 35443 SİNCAN CUMHURİYET SAVCISI

51 DURAK FATMA GÜLÇİN 30557 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

52 DÜZGÜN NURİ 23762 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

53 EFENDİLER SEVİM 24404 İSTANBUL 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

54 EKER MEHMET MUTLU 26007 MERSİN CUMHURİYET SAVCISI

55 ELVAN HAKKI 21000 ANKARA 3. AGIR CEZA MAHK. BASKANI

56 ERALP TAYYAR CEM 21015 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

57 ERDEM ABDULLAH 21397 ANKARA 10. İS MAHKEMESİ HAKİMİ

58 ERDEM SEBAHATTİN ALİ 27719 ANKARA 5. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ

59 EREN GÜLÜZAR 23673 ANKARA 10. İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ

60 ESENKAR BURHANETTİN 34432 SAKARYA 4. SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

61 ESİN EKREM 21693 TEKİRDAG ASLİYE 2.HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

62 GAYRET TÜLAY 38585 ADANA HAKİMİ

63 GEÇER ZAFER 33536 İSTANBUL 1. İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ

64 GENÇ FATİH 35085 İZMİR CUMHURİYET SAVCISI

65 GİYİK POYRAZ HÜLYA 34032 YARGITAY 8.CEZA DAİRESİ TETKİK HAKİMİ

66 GÖDEKMERDAN AYHAN 21842 BAKIRKÖY CUMHURİYET BASSAVCI VEKİLİ

67 GÖKÇE DR. TEOMAN 34090 YARGITAY 10. CEZA DAİRESİ TETKİK HAKİMİ

68 GÖKHAN BAYRAM 30705 GAZİANTEP ASLİYE 3. HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

69 GÖNCÜ HASAN FAHRİ 30020 KARSIYAKA 3. SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

70 GÜÇKAN NAZAN 38606 ÜMRANİYE HAKİMİ

71 GÜLÇEK MEHMET 34366 AFYONKARAHİSAR 1. AGIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ

72 GÜMÜS ADNAN 34212 BOLU CUMHURİYET SAVCISI

73 GÜMÜSOGLU HALİS 32872 BURSA 14.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

74 GÜNDÜZ BİLAL 29855 ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

75 GÜNGÖR ALİ 34256 İSTANBUL CUMHURİYET SAVCISI

76 GÜNGÖR EROL 31494 İZMİR CUMHURİYET SAVCISI

77 GÜNGÖR ÖMER FARUK 33506 GAZİANTEP CUMHURİYET SAVCISI

78 GÜVEN ÖZCAN 30679 YARGITAY CEZA GENEL KURULU TETKİK HAKİMİ

79 İLGÜN MÜHÜBE 26013 YARGITAY 3. HUKUK DAİRESİ TETKİK HAKİMİ

80 İNAN HÜSEYİN 25260 YALOVA CUMHURİYET SAVCISI

81 KAÇMAZ OSMAN 29299 SİNCAN 1. AGIR CEZA MAHKEMESİ BASKANI

82 KAHRAMAN HALUK 29992 ANKARA 4. TÜKETİCİ MAHKEMESİ HAKİMİ

83 KAPTAN REHA 24484 GAZİOSMANPASA HAKİMİ

84 KARA ALİ 30682 BAKIRKÖY 9. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

85 KARABAG ABDURAHİM 21810 SARIYER ASLİYE 1. HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

86 KARACA SÜLEYMAN 30630 ESKİSEHİR CUMHURİYET SAVCISI

87 KARATEPE RAGIP 36103 SÖKE ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

88 KARINCA ERAY 26084 ANKARA 8. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ

89 KAVAS HAKKI 25455 FETHİYE HAKİMİ

90 KAYA AHMET 33991 TÜRKİYE ADALET AKADEMİSİ EGİ. MER.MÜDÜRÜ

91 KAYA İSMAİL ZAFER 32443 ADANA CUMHURİYET SAVCISI

92 KAYA ÖZGÜR KATİP 34667 BURSA CUMHURİYET SAVCISI

93 KAYA SELÇUK 36847 KADIKÖY HAKİMİ

94 KAYABALI FATİH 37558 BAKIRKÖY 10. SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

95 KAZAK ALİ ASKER 20558 BAKIRKÖY 2.AGIR CEZA MAHKEMESİ BASKANI

96 KELES FATMA SEYHAN 35290 YARGITAY 12. HUKUK DAİRESİ TETKİK HAKİMİ

97 KEPENEK SEZAİ 32344 ADANA ASLİYE 1.TİCARET MAHKEMESİ BASKANI

98 KESKİN HAYRİ 29859 ANKARA 1.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

99 KIVRAK ABDURRAHMAN 34208 SAKARYA CUMHURİYET SAVCISI

100 KIZILARSLAN DR. HAKAN 29558 ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

101 KIZILKAYA AZMİ 27605 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

102 KOÇAK HÜLYA İLKİ 24742 YARGITAY 18. HUKUK DAİRESİ TETKİK HAKİMİ

103 KOÇOGLU GÖKTEN 27837 ANKARA 2. ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ

104 KODALAK HARUN 34030 ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

105 KOMAN CAFER 24954 BAKIRKÖY CUMHURİYET SAVCISI

106 KOPARAN MEHMET RESAT 30693 KAYSERİ 1. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

107 KÖROGLU ÖMER 32888 RİZE AGIR CEZA MAHKEMESİ BASKANI

108 KUBAT AHMET ADİL 23651 ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

109 KURTARAN MUSTAFA 33410 İZMİR 4.ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ

110 KUSCUOGLU MEHMET 21876 KÜTAHYA ASLİYE 1.HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

111 LOKMAN MUSTAFA 37233 GAZİANTEP CUMHURİYET SAVCISI

112 MARANCI CAVİT 23890 İSTANBUL 1.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

113 MERCAN ENVER 30635 SİVAS ASLİYE 1. HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

114 MESTAV MEHMET 26146 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

115 MISIR GÜLSÜM 33869 ANKARA 8. İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ

116 MUTLU SÜLEYMAN 32255 İZMİR 10.AGIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ

117 OKUR İBRAHİM 32882 ADALET BAKANLIGI MÜSTESAR YARDIMCISI

118 ÖRNEK NİMET BAHAR 23707 ANKARA 13. İS MAHKEMESİ HAKİMİ

119 ÖZÇELİK MUSTAFA 23965 ÜSKÜDAR 1.ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ

120 ÖZDEN ABBAS 29132 ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

121 ÖZER NESİBE 30948 BAKIRKÖY 14. AGIR CEZA MAHKEMESİ BASKANI

122 ÖZKAN MUSTAFA SAİM 34828 EYÜP ASLİYE 2. HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

123 ÖZKÖK SÜLEYMAN 31499 KADIKÖY CUMHURİYET SAVCISI

124 ÖZSU FARUK 38539 DİYARBAKIR HAKİMİ

125 ÖZTOP HAYDAR 28757 ÜSKÜDAR 2. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

126 ÖZTÜRK ALİ 23913 İZMİR ASLİYE 7.HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

127 PARLAR ALİ 26114 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

128 PULAK TAHSİN MURAT 25428 YARGITAY 18.HUKUK DAİRESİ TETKİK HAKİMİ

129 SADAY OKTAY 21366 ANKARA 10. AGIR CEZA MAH. BASKANI

130 SAGIROGLU MUSTAFA 24393 ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

131 SARICA CEMAL GÜRSEL 34783 ESKİSEHİR CUMHURİYET SAVCISI

132 SARIKAYA HÜSNÜ 31038 ADANA CUMHURİYET SAVCISI

133 SARISOY FEYZA 34938 YARGITAY 1. CEZA DAİRESİ TETKİK HAKİMİ

134 SARRAF HÜSEYİN 21969 ANKARA 18. İS MAHKEMESİ HAKİMİ

135 SAVTOK BÜLENT 34949 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

136 SEMİZ SABRİ 31610 SAMSUN 1. İS MAHKEMESİ HAKİMİ

137 SERTER HÜSEYİN 31532 ADANA AGIR CEZA MAHKEMESİ BASKANI

138 SEVGİ ENES 24674 BAKIRKÖY 3.AGIR CEZA MAHKEMESİ BASKANI

139 SOGUKPINAR VEDAT 34927 SAMSUN CUMHURİYET SAVCISI

140 SUNGUR ORHAN 25149 ADLİ SİCİL VE İSTATİSTİK GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

141 SÜZER FERİDUN 34865 MUS CUMHURİYET BASSAVCISI

142 SAHİN KEMAL 35486 KAZAN ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

143 SAHİNER MEHMET 36111 KAYSERİ 3 ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

144 SANVER SERAFETTİN 27549 ANKARA 5. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ

145 SENGÜL ALİ 28171 ANKARA 9. AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ

146 SENOGLU DR. FUAT 33443 DİYARBAKIR ÇOCUK AGIR CEZA MAHKEMESİ BASKANI

147 TAN SALMAN 37029 KAHRAMANMARAS SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ

148 TASCAN İDRİS 34475 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

149 TASTAN MEHMET 36824 KONYA 9.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

150 TOGAY ZARİFE ZERRİN 21270 ANKARA 7.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ

151 TOPAKTAS CENGİZ 32338 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

152 TOPBAS VECDİ SEYFİ 22031 SAMSUN 1. AGIR CEZA MAHKEMESİ BASKANI

153 TOSUN LEMAN 38143 EDİRNE HAKİMİ

154 TOSUNOGLU GÜNGÖR 23888 İZMİR 8. AGIR CEZA MAHKEMESİ BASKANI

155 TUNER FUNDA 28163 YARGITAY 2. HUKUK DAİRESİ TETKİK HAKİMİ

156 TÜRE HAYRETTİN 25975 ANKARA 17. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

157 UÇANOGLU MUSTAFA 31083 ÜSKÜDAR 2. ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ

158 ULAS EMİNE 28318 İSTANBUL ASLİYE 9.TİCARET MAHKEMESİ ÜYESİ

159 USTA SABRİ 32277 MANİSA 1. ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ

160 UZMAN KAMİL 26147 YARGITAY CUMHURİYET SAVCISI

161 VAROL ALİ RIZA 22783 İZMİR HAKİMİ

162 VURALOGLU OSMAN 25978 ANTALYA CUMHURİYET BASSAVCISI

163 VURUCU CÜNEYT GÜLABİ 38213 FATİH CUMHURİYET SAVCISI

164 YALÇIN İSMAİL 30898 ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

165 YANDIRMAZ METİN 31589 KIRIKKALE CUMHURİYET BASSAVCISI

166 YILDIZ GÜVEN 33794 SAKARYA CUMHURİYET SAVCISI

167 YILDIZ MEHMET TAN 29958 USAK CUMHURİYET SAVCISI

168 YILMAZ ERGÜL 37961 SİVAS CUMHURİYET SAVCISI

169 YILMAZ MEHMET 28308 ADALET BASMÜFETTİSİ

170 YÜCE ERSOY 37552 ÜSKÜDAR CUMHURİYET SAVCISI

171 YÜCESOY ALİ HAYDAR 29611 BEYOGLU ÇOCUK AGIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ

172 YÜKSEL NUH METE 19201 ANKARA CUMHURİYET SAVCISI

17 EKİM 2010 PAZAR GÜNÜ İDARİ YARGI HAKİM VE SAVCILARI ARASINDAN YAPILACAK HAKİMLER VE SAVCILAR YÜKSEK KURULU ÜYELİGİ SEÇİMLERİ İÇİN DÜZENLENEN GEÇİCİ ADAY LİSTESİ

 

S.N. SOYADI ADI SİCİL NO GÖREVİ

1 AKIN GÜLSEN 38030 DANISTAY TETKİK HAKİMİ

2 AKTEPE EMİNE 27053 ANKARA 5. İDARE MAHKEMESİ BASKANI

3 ALTAY DR.EVREN 37869 ANAYASA MAHKEMESİ RAPORTÖRÜ

4 APAYDIN BİLGE 32668 ANKARA 13. İDARE MAHKEMESİ BASKANI

5 ATES ÖMER FARUK 38444 DANISTAY 9. DAİRE TETKİK HAKİMİ

6 AYDINOGLU GÜLEN 27509 DANISTAY SAVCISI

7 AYHAN SÜLEYMAN 37777 İZMİR 2. İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

8 BAYRAM NİHAT 37971 DANISTAY 5.DAİRE TETKİK HAKİMİ

9 BERBEROGLU AHMET 37734 DANISTAY 6.DAİRE TETKİK HAKİMİ

10 CER İRFAN 26740 ANTALYA 1.VERGİ MAHKEMESİ BASKANI

11 ÇARIKÇI EMİN AYHAN 32898 İZMİR BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

12 ÇELİK ABİDİN 27514 ADALET BASMÜFETTİSİ

13 ÇERİKAN MEHMET 26756 DİYARBAKIR BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

14 ÇIRAK HALİL 33598 ISPARTA İDARE MAHKEMESİ BASKANI

15 ERDEM BİROL 32677 ADALET BAKANLIGI PERSONEL GENEL MÜDÜRÜ

16 ERDEM YASAR 32679 KAYSERİ VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ

17 ERGEN CAFER 32691 ANKARA 12. İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

18 ILICA ZEYNEL 26762 ESKİSEHİR BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BASKANI

19 KESKİN İRFAN 26725 ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BASKANI

20 KINALITAS VAHİT 33607 DANISTAY TETKİK HAKİMİ

21 KIRKLAR SEVAL 27051 ANKARA 11. İDARE MAHKEMESİ BASKANI

22 KIZILKUS TANJU 37814 ANKARA 3. İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

23 KOÇ HALİL 33608 ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

24 ÖGÜT BATTAL 37843 SAKARYA VERGİ MAHKEMESİ BASKANI

25 ÖZDEMİR İBRAHİM 32736 DANISTAY SAVCISI

26 ÖZGÜN HÜSEYİN 32789 DANISTAY 13.DAİRE TETKİK HAKİMİ

27 SAHİN ÖMER 37927 SAKARYA VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ

28 SAHİN UGUR 38439 MERSİN 2.VERGİ MAHKEMESİ BASKANI

29 TOPAL MUAMMER 32673 ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

30 TOPUZ İBRAHİM 33626 DANISTAY SAVCISI

31 ÜLGEN SERAP 27034 İSTANBUL 5. İDARE MAHKEMESİ BASKANI

32 ÜNAL SEBAHATTİN 38346 DANISTAY 1.DAİRE TETKİK HAKİMİ

33 YEGENOGLU ALİ RIZA 32918 ANKARA 16. İDARE MAHKEMESİ BASKANI

34 YILDIRIM RESUL 38019 İSTANBUL 5. İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ

Adli Yargı Adaylarını excel dosyası olarak görmek için tıklayınız

İdari Yargı Adaylarını excel dosyası olarak görmek için tıklayınız

HABER KAYNAĞI

İsterseniz yorum yapabilir, veya Diğer yazılara Bakabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok “HSYK Üye Adayları Belli Oldu – Tam Liste”

Yorumunuzu Belirtin