Bildiri

AnasayfaGüncel

Bildiri

 ISTANBUL MİLLIYETCI AVUKATLAR SORUMLULUĞUNA AV. ORÇUN PEKER GETIRILDI. Türk Hukuk Enstitüsü bünyesinde kurulmuş ve sadece baro seçimlerine yönelik

 ISTANBUL MİLLIYETCI AVUKATLAR SORUMLULUĞUNA AV. ORÇUN PEKER GETIRILDI.

Türk Hukuk Enstitüsü bünyesinde kurulmuş ve sadece baro seçimlerine yönelik faaliyet gösteren Milliyetçi Avukatlar Grubu her zaman yüz akımız olmuştur.
 Türk Hukuk Ensititüsü kordinasyonunda bir çok ilimizde  baro secimlerine giren milliyetci avukatlar grubu çalışmalarından Genel baskan yardimcimiz Av. Seyit Kıvanç Koç sorumludur.
İstanbul Barosu seçimleri öncesi İstanbul Milliyetçi Avukatlar Grubu (İMAG) bağlı olduğu Türk Hukuk Enstitüsü’nü yok saymış, camiamızla kuşatıcı ve kapsayıcı istişareler yapmamış, oldu bittiler ile hareket etmiş ve en önemlisi Türk Milliyetçiliği’nin meşru kaynağı olan liderimize ve partimize karşı olduğu bilinen kişi ve gruplar ile ortak hareket etme cüretini göstermiş, bu kişi ve gurupların Milliyetçi Ülkücü hareketin partisine ve liderine ettikleri hakaretlerin arkasında durarak sessiz kalmışlardır.
Türkiye genelinde bir strateji dahilinde hareket eden camiamızın ortak hareket etme duygusunu zedeleyen bu grubun başına buyruk sergiledikleri tavırlara artık izin verilemeyeceği için İstanbul Milliyetci Avukatlar Grubu’na yeni yönetici atama gereği doğmuştur.
Bugün itibari ile İstanbul Milliyetçi Avukatlar Grubu’na Türk Hukuk Enstitüsü İstanbul Şube Başkan Yardımcısı Orçun Peker sorumlu olarak yetkilendirilmiştir.
Istanbul Milliyetçi Avukatlar adına açıklama yapmak ve kurumu temsil etme görevi bu arkadaşımıza aittir.
Istanbul’da Milliyetçi Avukatlar adına hareket eden diğer kişi ve gruplara itibar etmeyiniz.
Saygılarımız ile kamuoyuna duyurulur.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0